Na nasz Parafialny "Opłatek" przybyli Parafianie z czterech kolonii Les Baudras, La Saule, Le Bois du Verne, Les Gautherets oraz ich goście. Nie zabrakło również ks. prob. Romana Szarzyńskiego SChr z polskiej parafii Le Creusot, ks. Jean-Robert Courtot, wikariusza biskupiego diecezji Autun, ks. dziekana Yves Garruchet. Modlitwą i życzeniami ks. prob. Tomasz Tobys SChr przywitał zgromadzonych. Przy kolędowaniu złożyliśmy sobie życzenia i w braterskiej atmosferze śpiewaliśmy polskie kolędy zajadając się plackiem :)

25 maja 2018

Piątek, VII Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy