To było wydarzenie na skalę roku! Nasz Chór polski Tradycje i teneczna grupa Mazovia, w kooperacji z zespołem Odra, zaprosili do nas polski zespół wokalno-taneczny Lasowiacy. 8 czerwva 2013 wszyscy razem wystąpili dla licznie zgromadzonej publiczności! Polonia i zaproszeni Goście mieli okazję nasycić się bogactwem polskiej kultury narodowej w wydaniu Lasowiaków, Tradycje, Mazovia i Odra! Dziękujemy także naszym Gościom z Ojczyzny-Polski - Lasowiakom za ubogacenie nas Polską! - Jesteśmy dumni, że jesteśmy Polakami! W niedzielę, 9 czerwca 2013 nasi Goście z Polski wraz z Parafianami uczestniczyli w uroczystej Mszy św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa! - BÓG-HONOR-OJCZYZNA!

25 maja 2018

Piątek, VII Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy