Polecamy codzienną modlitwę Różańcową. > http://anleda.pl/anleda/rozaniec.htm > http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/index.php/wasze-swiadectwa-swiadectwa-66/232-moc-rozanca

Królowo Różańca św. - módl się za nami!

Tu nie zaglądaj: > http://anleda.pl/anleda/rozaniec.htm > http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/index.php/wasze-swiadectwa-swiadectwa-66/232-moc-rozanca

Słowa Matki Bożej: "UZBRÓJCIE SIĘ W RÓŻANIEC JAK W BROŃ I NIECH W WASZYCH DOMACH ROZBRZMIEWA TA WSPANIAŁA MODLITWA JAK WDZIĘCZNA PIEŚŃ, PIEŚŃ MIŁOŚCI POTĘŻNA W MOCY, W SILE I ŁASCE. NIKT Z CZCZĄCYCH MÓJ RÓŻANIEC NIE ZGINIE".

Św. Wincenty a'Paulo : "Pobożność różańcowa po Mszy Św. wnosi do duszy więcej łaski niż wszystkie inne pobożne praktyki, a swoimi Zdrowaś Maryjo czyni więcej cudów niź jakakolwiek inna modlitwa".

Św. Proboszcz z Ars : "Jedno tylko Zdrowaś Maryjo dobrze powiedziane wstrząsa calym piekłem".

Św. Ludwik Maria Grignion de Monfort : "Zdrowaś Maryjo dobrze powiedziane (z uwagą, pobożnością i uniżeniem), według Świętych, jest wrogiem diabła, który zmusza go do ucieczki, jest młotem, który go przepędza, uświęceniem i orzeźwieniem duszy, radością Aniołów, śpiewem wybranych, pieśnią Nowego Testamentu, upodobaniem Maryi, pocałunkiem czystym i czułym, który się Jej daje...".

Św. Jan Bosko : "Różaniec jest przedłużeniem Zdrowaś Maryjo, którym można uderzyć, zwyciężyć i zniszczyć wszystkie piekielne moce".

Siostra Łucja z Fatimy : "Przez moc, którą Bóg Ojciec powierzył w tych ostatnich czasach Różańcowi, nie ma problemu osobistego, ani rodzinnego, ani narodowego, ani międzynarodowego, którego nie można byłoby rozwiązac Różańcem".

Oto w sławnym egzorcyzmie Lucyfer, to jest szatan we własnej osobie, w Imię Boże był zmuszony mówić o Różancu: "Bóg dał Jej (Matce Bożej) moc wyrzucania nas i Ona czyni to bardzo skutecznie przez Różaniec. To jest bicz na nas, nasz upadek, nasza klęska... Różaniec zawsze nas zwycieża i jest źródłem niesłychanej łaski dla tych, którzy odmawiają go w całosci. Z tego powodu my się mu sprzeciwiamy i zwalczamy ze wszystkich naszych sił, wszedzie, a zwłaszcza we wspólnotach, których siła złamałaby wszelki nasz opór. Wiele z nich wie, że nie ma zła, które mogłoby oprzeć się wspólnotowemu Różańcowi".

 [1] 

Powrót

Menu dodatkowe

  • ółążść‡

Dzisiaj jest

sobota,
02 lipca 2022

(183. dzień roku)

100 lat ur. św. JP II

Święta

Sobota, XIII Tydzień zwykły
Rok C, II
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob.

Zegar