5 września odbył się nasz obiad parafialny w Les Gautherets. Przybyło prawie 80 osób, aby wspólnie pogawędzić i zjeść dobry obiad. Nie zabrakło też akcentów muzycznych, w wykonaniu pana Kruka. Gościem honorowym był ojciec ks. prob. Tomasza Tobys SChr, - pan Jerzy. Na nasze spotkanie przybył też ks. prob. Zdzisław Początek SChr, z Le Creusot. Po kilku godzinach wspólnie spędzonych, w radosnej atmosferze rozeszliśmy się do naszych domów. Dziękujemy wszystkim osobom, które bezinteresownie pomagały przy przygotowywaniu naszej parafialnej uroczystości.

25 maja 2018

Piątek, VII Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy