Ks. Biskup razem ze wspólnotą polonijną i francuską przewodniczył uroczystej Mszy św. w kościele Les Baudras, 18 listopada 2009r. Razem z wikariuszem generalnym ks. Georges Auduc, dziekanem ks. Jean-Robert Courtot, ks. Yves Garruchet i ks. Zdzisławem Początek SChr,- modliliśmy się wspólnie za całą wspólnotę i chór "Tradycje", który upiększył naszą uroczystość. Po Eucharystii spotkaliśmy się na salce, obok kościoła, aby przedłużyć naszą radość przy "vin d'honneur". Dziękujemy wszystkim Gościom i Parafianom za udział i pomoc w przygotowaniu naszej uroczystości.

25 maja 2018

Piątek, VII Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy