Jak co roku polska wspólnota zrzeszająca Polonię z okolic Saint Vallier, Montceau les Mines, Sanvignes les Mines, Le Creusot spotkała się 22 października br. na wspólnym obiedzie parafialnym, na polskiej sali im. Kończaka w Saint Vallier. W naszym obiedzie wzięli udział także: siostry Sercanki z Paray le Monial, ks. dziekan Zdzisław Początek SChr, ks. prob. Bernard Binon, oraz parafianie z polskiej parafii z Le Creusot. Przy wspólnym stole spędziliśmy wspaniały czas dzieląc się swoim życiem i w tańcu wyrażaliśmy naszą radość. Do tańca przygrywała nam kapela pana Ryszarda Dudy. Dziękujemy wszystkim dobrym ludziom za udział w naszym obiedzie i jego przygotowanie!

sobota,
06 czerwca 2020

Sobota, IX Tydzień zwykły
Rok A, II