Uwaga! Niektóre zdjęcia są na tym portalu są pobrane z internetu i autor tej witryny internetowej nie rości sobie żadnych praw autorskich, czy komercyjnych z racji ich umieszczenia na tym portalu.

Obiad Parafialny. Zapraszamy wszystkich parafian, wasze rodziny i gości na nasz coroczny obiad parafialny, który odbędzie się 15 września, na polskiej sali w Gautherets. Można się już zapisywać u pani Teresy Listwan, Róży Duverneau, Ireny Rożek. Cena obiadu: 25 euros. Dochód z naszego obiadu i wasz udział jest przeznaczony na utrzymanie naszej polskiej parafii.

– Tak, jak ogłaszaliśmy od października będzie nowy rozkład – plan Mszy św. w naszej polskiej parafii. W pierwsze i drugie niedziele miesiąca będą Msze św. w kościele Gautherets o 10h30 (w I i II sobotę nie będzie Mszy św. o 18h30); w trzecią, czwartą (i piątą) sobotę o 18h30 w Les Gautherets. W trzecią niedzielę w Bois du Verne o 10h30, i we czwartą niedzielę miesiąca w La Saule o 10h30. W piątą  niedzielę miesiąca w ciągu roku, Msze św. wspólne z parafią francuską St Jean w Notre Dame w Montceau o 10h.

Uroczystość Wniebowzięcia NMP w tym roku przypada we czwartek

Msza św. (ensemble) o 11h w Les Gautherets

MSZE ŚW. (Messes) NIEDZIELNET(na przyszłą sobotę-niedzielę) - aktualizacje w soboty po 15h

29.06-31.08 - 18h30 - les Gautherets (Messe ensemble)