Uwaga! Niektóre zdjęcia są na tym portalu są pobrane z internetu i autor tej witryny internetowej nie rości sobie żadnych praw autorskich, czy komercyjnych z racji ich umieszczenia na tym portalu.

Rekolekcje parafialne. - W tym roku rekolekcje przeprowadzą Siostry C.P.C.R (Les Soeurs Coopératrices Paroissiales du Christ Roi). Rekolekcje rozpoczną się 22 marca i zakończą w niedzielę 24 marca. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich, do skorzystania duchowego z tej formy refleksji, w tegorocznym Wielkim Poście.

Program: 22.03 – piątek – kościół les Gautherets – 17h – Droga Krzyżowa i 18h – dla chętnych pytania do sióstr. 23.03 – sobota – kościół les Gautherets – 17h – Konferencja ascetyczna (nauka), o 18h – Adoracja NS i możliwość spowiedzi św. 18h30 – Msza św. z liturgii niedzieli z udziałem Sióstr. 24.03 – niedziela – kaplica w La Saule – 10h30 – Msza św. z nauką. Ps – w sobotę i niedzielę, podczas rekolekcji, taca jest przeznaczona dla Sióstr, jako nasze podziękowanie.

(kliknij na fotografię - zobaczysz film z wykładem ks. gen. Ryszarda Głowackiego SChr)

MSZE ŚW. (Messes) NIEDZIELNE (na przyszłą sobotę-niedzielę) - aktualizacje w soboty po 15h

23.03. - sobota (samedi) - Msza św. wigilijna (Messe)

18h30 - Les Gautherets