Obiad Parafialny. Zapraszamy wszystkich parafian, wasze rodziny i gości na nasz coroczny obiad parafialny, który odbędzie się 15 września, na polskiej sali w Gautherets. Można się już zapisywać u pani Teresy Listwan, Róży Duverneau, Ireny Rożek. Cena obiadu: 25 euros. Dochód z naszego obiadu i wasz udział jest przeznaczony na utrzymanie naszej polskiej parafii.

– Tak, jak ogłaszaliśmy od października będzie nowy rozkład – plan Mszy św. w naszej polskiej parafii. W pierwsze i drugie niedziele miesiąca będą Msze św. w kościele Gautherets o 10h30 (w I i II sobotę nie będzie Mszy św. o 18h30); w trzecią, czwartą (i piątą) sobotę o 18h30 w Les Gautherets. W trzecią niedzielę w Bois du Verne o 10h30, i we czwartą niedzielę miesiąca w La Saule o 10h30. W piątą  niedzielę miesiąca w ciągu roku, Msze św. wspólne z parafią francuską St Jean w Notre Dame w Montceau o 10h.

Uroczystość Wniebowzięcia NMP w tym roku przypada we czwartek

Msza św. (ensemble) o 11h w Les Gautherets

MSZE ŚW. (Messes) NIEDZIELNET(na przyszłą sobotę-niedzielę) - aktualizacje w soboty po 15h

29.06-31.08 - 18h30 - les Gautherets (Messe ensemble)

Od 29 czerwca do 31 sierpnia Msze św. z liturgii niedzielnej, wspólne w soboty w kościele les Gautherets o 18h30

Uwaga! Niektóre zdjęcia na tym portalu są pobrane z internetu i autor tej witryny internetowej nie rości sobie żadnych praw autorskich, czy komercyjnych z racji ich umieszczenia na tym portalu.

Attention! Some of the images on this site are downloaded from the Internet, and the author of this site does not claim any copyrights or commercial rights due to their inclusion on this site.

środa,
17 lipca 2019